BIŻUTERIA - LINEARGENT
LineArgent to hiszpańska marka jubilerska działająca na rynku od ponad 25 lat. Dzięki doświadczeniu w projektowaniu oryginalnej i ponadczasowej biżuterii oraz perfekcji w jej wytwarzaniu wyroby hiszpańskiego producenta znajdą Państwo w najlepszych salonach jubilerskich w Hiszpanii, Europie i Ameryce.

Katalońska firma oferuje pełne świeżości i zgodne z najnowszymi trendami nowoczesne modele srebrnej biżuterii, jak również klasykę dla kobiet pewnych siebie. LineArgent stawia sobie za cel projektowanie biżuterii, która będzie idealnym dodatkiem dla kobiet postępowych, dodając im mocy uwodzenia i perswazji z codziennym życiu. Tworzy biżuterię dla kobiet, które muszą być idealne każdego dnia.

LineArgent łączy kreatywność i trendy w służbie „dobrego smaku”. Produkty tej marki są tworzone dla ludzi, którzy podobnie jak jej twórcy, kochają biżuterię. Wierzą, że wolność wyrażania siebie za pomocą biżuterii nie jest luksusem, a pasją.


Podstawą wszystkich modeli jest srebro przygotowane przy użyciu tradycyjnych technik jubilerskich w połączeniu z najnowszą i najbardziej innowacyjną technologią, zapewniając biżuterii widoczną fakturę i czyniąc ją niespotykanie miłą w dotyku.
 
 


 
 
 
 
 
wykonanie: ActivePage